Pytania

PRZEBIEG KONSULTACJI

Jak długo muszę czekać na konsultację?

Analiza zgłoszenia następuje do 3 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia o dokonaniu opłaty za konsultację online.

Kto obsługuje zgłoszenia?

Zgłoszenia obsługiwane są przez dwóch lekarzy urologów - Lecha Nowaka oraz Grzegorz Nowaka. Tylko te dwie osoby są w posiadaniu klucza rozszyfrowywania i mają fizycznie wgląd w dane zgłoszenia.

Czy lekarz nawiązuje ze mną komunikację zwrotną?

Tak, lekarz kontaktuje się z pacjentem z informacją zwrotną na wskazany w zgłoszeniu adres poczty mailowej. W założeniu korespondencja ta nie zawiera wrażliwych informacji.

Czy z lekarzem, który udzielał będzie konsultacji online, mogę się umówić na „tradycyjną” wizytę?

Tak. Lekarze urolodzy przyjmują na co dzień w Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00 - 20:00, z wyłączeniem dni wolnych od pracy. Na wizytę można się rejestrować telefonicznie (tel. 56 623 56 05) lub poprzez formularz kontaktowy.
Lekarze konsultujący online wykonują równiez zabiegi i operacje urologiczne w Zespole Chirurgii Jednego Dnia. Jeśli chciałbyś umówić termin zabiegu, skontaktuj się bezpośrednio z Placówką - tel. 56 654 06 27 lub poprzez formularz kontaktowy).
Szpital czynny jest w następujących godzinach:
- poniedziałek - 8:00 - 14:00
- wtorek - 8:00 - 12:00
- środa - 8:00 - 20:00
- czwartek - 14:00 - 20:00
- piątek - 8:00 - 12:00.

 

 

CENY I PŁATNOŚCI

Cennik znajduję się na stronie placówki wykonującej zabiegi. Kliknij i przejdź do cennika...

BEZPIECZEŃSTWO

Czy informacje, które przesyłam poprzez formularz internetowy są zabezpieczone?

Tak, serwis stulejka.pl stosuje wyjątkowy standard szyfrowania end-to-end i kontrolowany dostęp do danych pacjentów. Dane szyfrowane są specjalnym kluczem na urządzeniu pacjenta jeszcze przed ich wysłaniem na serwer. Tym samym wrażliwe dane wpisywane w formularzu przechowywane są na serwerze w postaci zaszyfrowanej. Roszyfrowywanie danych następuje wyłącznie poprzez użycie specjalnego klucza rozszyfrowującego, który znajduje się poza serwerem i jest w posiadaniu osób upoważnionych.

Jakie dane gromadzi serwis stulejka.pl?

Serwis gromadzi (zaszyfrowane) dane przesyłane przez pacjentów oraz standardowe statystyki dostępu (logi serwera).

Jaka jest siła algorytmów szyfrowania stosowanych przez serwis?

Serwis (oprócz połączenia HTTPS) wykorzystuje sprawdzone w poważnych zastosowaniach algorytmy RSA 2048bit i AES 256bit.

Co dzieje się z przesłanymi przeze mnie danymi?

Przed wysłaniem na serwer dane są szyfrowane w Twojej przeglądarce internetowej. Po odebraniu ich, serwer przechowuje je w zaszyfrowanej postaci w bazie danych. W momencie, gdy lekarz chce odczytać zgłoszenie, zaszyfrowane dane są pobierane do urządzenia lekarza i tam odszyfrowywane przy pomocy klucza odszyfrowującego. Zaszyfrowane dane pozostają zarchiwizowane na serwerze na wypadek konieczności ponownej analizy przez lekarza.

W jaki sposób lekarz uzyskuje dostęp do moich poufnych danych?

Lekarz korzysta ze specjalnego oprogramowania, dzięki któremu może bezpiecznie pobierać zaszyfrowane dane z serwera, odszyfrowywać je i analizować na własnym komputerze. Odszyfrowywanie wymaga posiadania specjalnego klucza odszyfrowywania.

Czy dane są przechowywane na urządzeniu lekarza?

Wrażliwe dane pacjentów nie są przechowywane na urządzeniu lekarza.

Czy lekarze obsługujący portal www.stulejka.pl przesyłają moje poufne dane innym lekarzom w celu konsultacji?

Zgłoszenia obsługuje wyłącznie dwóch lekarzy, tj. Lech Nowak oraz Grzegorz Nowak. W ramach zapewnienia pełnej ochrony danych osobowych, a także obowiązującej tajemnicy lekarskiej, wyżej wymienieni lekarze nie konsultują problemów pacjentów z innymi lekarzami. Pacjentom gwarantują pełną dyskrecję.