Zespół

Obsługą konsultacji online w zakresie problemów ze stulejką zajmuje się dwóch doświadczonych i zaufanych lekarzy urologów.

Lech Nowaklekarz urolog

Założyciel Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie jako specjalista urolog. Przez 36 lat pracował w Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M.Kopernika w Toruniu. Przez kilka lat pełnił funkcję zastępcy ordynatora we wspomnianym oddziale. Od 2008 roku swoje życie zawodowe łączy tylko z Przychodnią.

Grzegorz Nowaklekarz urolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiadacz tytułu „Fellow of the European Board of Urology” (FEBU), będącego dowodem uzyskania specjalizacji z urologii, uznawanej w krajach Unii Europejskiej. Przez rok studiował i zdobywał doświadczenie zawodowe w Getyndze. Specjalizację uzyskał pracując w Oddziale Urologii Ogólnej i Onkologicznej Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im. M. Kopernika w Toruniu. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. W Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. leczy pacjentów od 2008 roku. Wykonuje też badania diagnostyczne, w tym biopsję prostaty, badanie urodynamiczne, usg transrektalne prostaty. W Zespole Chirurgii Jednego Dnia, przy ul. Dekerta 1 w Toruniu, przeprowadza specjalistyczne operacje urologiczne, m.in. operacje stulejki, usunięcia wodniaka jądra, żylaków powrózka nasiennego, polipa cewki moczowej. Wykonuje też zabieg URS – laserowego kruszenia kamieni w moczowodzie, litotrypsję (zabieg laserowego kruszenia kamieni w pęcherzu moczowym). Pełni funkcję prezesa w Przychodniach Lekarskich Hipokrates Sp. z o.o. oraz wiceprezesa w Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o., działających w Toruniu. Jest siłą napędową wielu akcji profilaktycznych, kierowanych do mężczyzn w każdym wieku. Chętnie włącza się w edukację prozdrowotną nastolatków i młodzieży studenckiej, związaną z układem moczowo-płciowym.

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Nowak & Nowak Sp z o.o.

Początki powstania Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak Sp. z o.o. sięgają roku 1989, kiedy to lekarz urolog – Lech Nowak – zakupił pierwszy w Toruniu aparat ultrasonograficzny. Po czterech latach, wspólnie z kolegą, lekarzem urologiem Marianem Nalaskowskim, zawiązał spółkę cywilną, specjalizującą się w diagnostyce ultrasonograficznej i leczeniu chorób urologicznych. W 1999 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, łącząc pod swoim szyldem osobę Lecha Nowaka i Grzegorza Nowaka. To wydarzenie zapoczątkowało działalność Prywatnej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej Nowak & Nowak.

W następnych latach przychodnia rozszerzała swoją aktywność w zakresie podstawowej oraz specjalistycznej opieki zdrowotnej, zarówno w ramach świadczeń finansowanych ze środków publicznych, jak i komercyjnych. W celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki urologicznej a także okulistycznej, w 2008 roku powstał Zespół Chirurgii Jednego Dnia, mieszczący się przy ul. Dekerta 1 w Toruniu.

Obecnie PSPL Nowak & Nowak to jednostka wielospecjalistyczna. Prężnie działa w zakresie: podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, leczenia szpitalnego w ramach chirurgii jednego dnia oraz diagnostyki obrazowej.

Lekarze urolodzy konsultujący pacjentów w ramach telemedycyny gwarantują pacjentom pełną dyskrecję. Na co dzień otaczają swoich pacjentów szczególną troską, począwszy od wstępnego rozpoznania, przez nowoczesną diagnostykę, leczenie ambulatoryjne, na zabiegach operacyjnych kończąc. Zabiegi realizowane są w oparciu o innowacyjne, małoinwazyjne techniki operacyjne, laparoskopowe i endoskopowe.